Zaznacz stronę

Altany ogrodowe

Producent altan ogrodowych – Meble Ogrodowe Jamrozik

Klimatyczne, piękne, funkcjonalne, czasem nowoczesne, a czasem klasyczne – takie altany ogrodowe wykonuje firma Meble Ogrodowe Jamrozik. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne projekty, które od kilku, a czasem nawet kilkunastu lat, cieszą się szczególnym uznaniem klientów.

Wielkość altany to dla nas bardzo indywidualna kwestia. Wykonujemy altany w standardowych rozmiarach: 3x3m lub 4x3m, ale nie stanowi dla nas również żadnego wyzwania wykonanie altany dopasowanej rozmiarem do potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci na indywidualne projekty. Najważniejsze jest to, aby konstrukcja wpasowała się w przestrzeń i aranżację całego ogrodu.

Altana to miejsce, które służy do relaksu i odpoczynku – w odosobnieniu lub w towarzystwie najbliższych. Pozwala na organizację grilla lub innej imprezy w swobodnej atmosferze, bez spojrzeń sąsiadów. Z tego powodu nasze altany są chętnie wybierane przez właścicieli przydomowych ogrodów, ale wznosimy je również na działkach rekreacyjnych, czy w przestrzeniach publicznych.

Altana nr. 1

Altana nr. 2

Altana nr. 3

Altana nr. 4

Altana nr. 5

Altana nr. 6

Altana nr. 7

Altana nr. 8

Altana nr. 9

Altana nr. 10

Altana nr. 11

Altana nr. 12

Altana nr. 13

Altana nr. 14

Altana nr. 15

Altana nr. 16

Altana nr. 17

Altana nr. 18

Altana nr. 19

Altana nr. 20

Call Now Button